Блок живлення Chieftec Polaris PPS-650FC
Відео 7Фото 5 |
Chieftec Polaris PPS-650FC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Polaris PPS-650FC
Усі ціни 65 →CHIEFTEC Polaris 650W (PPS-650FC) PPS-650FC | 3 899 грн. |
Блок живлення CHIEFTEC RETAIL Polaris PPS-650FC (PPS-650FC) | 3 911 грн. |
CHIEFTEC RETAIL Polaris PPS-650FC | 3 911 грн. |
Блок питания Chieftec 650W Polaris (PPS-650FC) | 3 553 грн. |
Блок живлення Chieftec Polaris 650W (PPS-650FC) | 4 042 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 1 3 |
(750w)вже як рік користуюсь все добре ніяких нарікань немає бравши запасом комп бере десь 450-500w В українських умовах із раптовими виключеннями світла блок не зітхнув++ незамічено |
якщо знайдете за нормальну ціну, то купуйте тихий, модульний, коштував своїх грошей (зараз не варто) складно зробити кабель-менеджмент і за товщини проводів, розмір самого блоку, раніше коштував 4000 грн. зараз коштує 6000 грн. максим тищенко: користуюся Chieftec PPS-1050FC більше року |
Не працює, лол на жаль, нема з його мінусом НЕ працює, чи потрапив брак чи що, але система з ним ЗАГАЛЬНО не подає ознак життя. Змінюю блок живлення на старий - все працює як годинник, а цей ставлю - труп. Валерій: користуюся Chieftec PPS-850FC менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
28 лютого 2023, 10:55
Хватит ли #
подойдет ли под сборку: Asus TUF GAMING B450-PLUS II + ryzen 5600x + 32 гб Kingston Fury + rtx3050 + 4 куллера?
Артем
6 січня 2022, 21:40
Как правильно запитатьAsus ROG STRIX B550-F GAMING ? #
Питание процессора 8+4, понятно что 8 вставлять там где CPU, а что на счет 4? не хотелось бы что-то запороть, заранее спасибо!
Сергей
9 грудня 2021, 15:21
Вентилятор вращается только после выключения #
При включении вентилятор не подаёт признаков жизни. Зато после выключения минуту-другую крутится. Это нормально?
Показано 3 із 23 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Chieftec Polaris
Ціни на Chieftec Polaris |
---|---|---|---|---|
Chieftec Polaris PPS-550FC | від 3 481 грн. | 39 пропозицій | ||
Chieftec Polaris PPS-650FC | від 3 454 грн. | 66 пропозицій | ||
Chieftec Polaris PPS-750FC | від 3 625 грн. | 73 пропозиції | ||
Chieftec Polaris PPS-850FC | від 4 531 грн. | 49 пропозицій | ||
Chieftec Polaris PPS-1050FC | від 6 298 грн. | 40 пропозицій | ||
Chieftec Polaris PPS-1250FC | від 5 522 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →