Комплексна амінокислота Olimp Amino EAA Xplode Powder 520 g
Olimp Amino EAA Xplode Powder 520 g |
|
Комплект амінокислот виробника Olimp позиціонується в якості продукту для спортсменів і фізично активних людей. Спортивна добавка пропонується в 4 варіанти фруктових смаків: апельсин, фруктовий пунш, ананас і персиковий чай. Банка містить 520 грам спортпіта в порошковій формі, для якої заявлена хороша розчинність у воді. Амінокислотний комплекс Olimp Amino EAA Xplode Powder 520 g рекомендується приймати порціями по 12 грам.
В такому випадку банки вистачить на 43 прийоми. Вживати добавку можна до 2 разів на день (до і після тренування) або одноразово (в дні відпочинку). З одним прийомом в організм надходить близько 8.5 г різних амінокислот, включаючи 4.6 BCAA. В якості корисного додаткового компонента виступають вітаміни групи B, які покликані знизити відчуття втоми і допомогти з відновленням після важких силових тренувань. Кожні 12 г добавки мають калорійність в 44 ккал, але при цьому вміст жирів і вуглеводів знаходиться на мінімальному рівні (менше 0.5 г кожного).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimp.
Купити Olimp Amino EAA Xplode Powder 520 g
Усі ціни 14 →Аминокислота Olimp Amino EAA Xplode Powder, 520 грамм Фруктовый пунш CN294 | 1 245 грн. |
Амінокислоти в порошку Olimp Amino EAA Xplode 520 г | 1 357 грн. |
Аминокислота Olimp Amino EAA Xplode Powder, 520 грамм Персиковый чай CN294 | 1 245 грн. |
Аминокислота Olimp Amino EAA Xplode Powder, 520 грамм Апельсин CN294-2 | 1 245 грн. |
Аминокислота Olimp Amino EAA Xplode Powder, 520 грамм Ананас CN294-1 | 1 245 грн. |