Акумулятор для камери Olympus BLM-1
Olympus BLM-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olympus BLM-1
Акумулятор Olympus PS-BLM1 - PowerPlant (DV00DV1057) | 599 грн. |
Акумулятор BLM-1 (BLM-1S, PS-BLM1) для камер OLYMPUS - E-1, E-3, E-30, E-5 | 463 грн. |
Акумулятори BLM-1 (PS-BLM1) для камер OLYMPUS - E-1, E-3, E-30, E-520, E-3 | 588 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →