Тонометр Omron M2 Basic
Відео 30Фото 4 |
Omron M2 Basic |
|
Модель можна зарахувати до автоматичних тонометрів бюджетної категорії, при цьому функціональні можливості пристрою цілком відповідають такому визначенню. Насамперед пристрій призначений для вимірювання артеріального тиску в області плеча, на додаток до того може також виміряти частоту пульсу користувача. Обладнано максимально спрощеною панеллю управління, зручним дисплеєм, а також манжеткою з можливістю регулювання розмірів в межах 22 - 32 см На що варто звернути увагу: пристрій може працювати і від батарейок і від мережі електроживлення, що дуже зручно.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omron.
Купити Omron M2 Basic
Тонометр Omron M2 Basic (HEM-7121j-E) | 1 529 грн. |
Автоматический тонометр OMRON M2 Basic (HEM-7121-RU) | 1 633 грн. |
Тонометр Omron M2 Basic (HEM-7120-E) | 1 529 грн. |
Тонометр Omron M2 Basic | 1 529 грн. |
Автоматический тонометр с адаптером OMRON M2 Basic (HEM-7121-ARU) | 1 839 грн. |
1 0 2 2 |
Незамінна річ у будинку, коли тобі за 30) Як на мене, це ідеальна модель для домашнього використання. ТОП бренд з медичної техніки, жодних непотрібних функцій на кшталт озвучування вимірювань, підключення до смартфону тощо, які тільки додають до вартості та жодного корисного навантаження не несуть. Мені найважливіше те, що тонометр точно показує вимірювання (порівнював покази з механічним тонометром), хто пише, що 2-3 рази поміряв тиск і отримав різні показники, то рекомендую ознайомитися з правилами вимірювання тиску. Плюсом можу відзначити, що є можливість роботи як від батарей, так і від мережі. Тонометр у господарстві вже більше року, шланг яуій йде до манжети як новий – м'який та еластичний. У знайомих був тонометр (не пам'ятаю бренд) то там шланг задубів за 2 роки. Єдиний мінус цієї моделі – це сумка. Соромно, невже не можна було зробити нормальну сумку з жорсткими бортами? Тільки потрібні функції. Точний вимір тиску Чохол Дмитрий П: користуюся Omron M2 Basic більше року |
Загалом хороший апарат. Придбав його на заміну перевіреному годинником Omron S1 та був приємно вражений здатністю Omron M2 Basic автоматично визначати граничний верхній тиск та наганяти відповідний тиск у манжеті під час вимірювання (наприклад, якщо тиск 110/65, то компрессор напомповує манжету до тиску 130/8 на 20 одиниць вище). Також великим перевагою є наявність у комплекті адаптера живлення та вміння працювати від батарей, причому при живленні від батарей точність залишається незмінно високою. А ось з недоліків зазначу велику витрату батарей при автономній роботі (комплекту лужних батарей реально вистачає на 60 вимірювань замість 100 заявлених в інструкції). Розумна електроніка, точні покази, автоматичне накачування, наявність мережевого адаптера у комплекті, здатність живитися від батарей, доступна ціна Велика витрата батарей при автономній роботі, необхідність робити 5-хвилинну паузу між повторними вимірюваннями тиску на одній людині Виталий Цимух: користуюся Omron M2 Basic кілька місяців |
Тонометр у нашій родині вже кілька років. Купила при вагітності лікар рекомендував. Вибирала на основі відгуків та ціни. Плюс у них сервіс у самому центрі Москви, щоправда, досі не знадобився. Але чомусь думала, якщо щось, то зручно дістатись. Працює справно. Вимірюю я і чоловік. І мама, коли приїжджає у гості. Ми їй також подарували омрон, тільки інший, там більше корисних функцій для старшого покоління. Надійний, простий у використанні, співвідношення ціна/якість немає користуюся Omron M2 Basic місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Omron — японская компания, выпускающая тонометры с 1961 года. По состоянию на 2009-й год число проданных ею приборов для мониторинга АД перевалило за 100 млн. Omron M2 Basic — практичный, удобный и простой в использовании, а потому очень популярный автоматический тонометр по цене 40 долларов.
Большие возможности
Электронный блок с ЖК-дисплеем снабжен всеми необходимыми функциями: измерения АД, пульса и индикации аритмии. За точность и комфорт мониторинга отвечает технология интеллектуального управления Intellisense. Показания снимаются дважды, при накачивании воздуха и выпуске.
Прибор очень чувствительный, и реагирует на любые волнения пациента, поэтому необходимым условием перед процедурой является полный покой. В противном случае, тонометр может дать сбой, о чем сообщит звуковой сигнал и значок ошибки на экране.
Максимальный комфорт
Аппарат комплектуется веерообразной манжетой 22 – 32 см. Такая форма позволяет воздуху равномерно распределяться по камере и излишне не сдавливать руку пациенту. Обхват получается мягким и комфортным, а вот длины хватит не всем. Людям крупной комплекции лучше сразу выбирать комплектацию с универсальной манжетой (22 – 42 см), у некоторых продавцов прибор сразу с ней и продается, либо докупить аксессуар опционально.
Электронная статистика
Справа от дисплея можно заметить графический индикатор верхнего и нижнего уровня давления, информирующий о соответствии показаний классификатору ВОЗ. 30 последних показаний сохраняются в памяти устройства, что, конечно, немного для ведения статистики, но тенденцию определить поможет.
Продолжительная работа
Прибор может работать от алкалиновых пальчиковых батареек, идущих в комплекте, или от адаптера, который предлагается на усмотрение продавца. Но, если в перечне комплектации его нет, унывать не стоит. Батареек хватает на 1500 измерений, а это больше чем на год.
Помимо высокой автономности, Omron M2 Basic отличается небывалой живучестью. При бережном обращении и правильной эксплуатации, манжета, как минимум, трижды переживет срок гарантии 6 месяцев, а электронный блок проработает ощутимо дольше 5-ти лет.
А вот комплектный чехол можно было придумать и посолиднее. Он какой-то бесформенный, откровенно дешевый на вид и на ощупь и явно заслуживает того, чтобы пылиться в углу. На фоне плюсов, разочарование, конечно, небольшое, но есть.
Подводя итоги, скажем, что Omron M2 Basic — не только полезное, но и выгодное вложение в здоровье. А значит, «маст хэв».