Рюкзак One Polar 1307 25 л
Фото 7 |
One Polar 1307 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Polar 1307 25 л
One Polar W1307-black | 1 486 грн. |
Рюкзак Onepolar W1307 20 л Red | 2 117 грн. |
One Polar W1307-blue | 1 486 грн. |
One Polar W1307-dark-grey | 1 486 грн. |
One Polar W1307-red | 1 486 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →