Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Фляги й пляшки   /   ONRIDE

Велофляга ONRIDE Gen 600

Фото - Фляга ONRIDE Gen 600
Фото 4
ONRIDE Gen 600
Колір
Тип
велофляга
Об'єм
600 мл
Тип пробки
клапан
Матеріал
пластик
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONRIDE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONRIDE.

Купити ONRIDE Gen 600

Фляга ONRIDE Gen 600 мл с колпачком, черная 2526116103615

Фляга ONRIDE Gen 600 мл с колпачком — это стильная и функциональная велосипедная фляга, идеально подходящая для тренировок, велопрогулок и поездок. Фляга изготовлена из качественного пластика LDPE по технологии, исключающей использование бисфенола (BPA Free), что делает её полностью безопасной для здоровья. Объём 600 мл обеспечивает достато... щечный запас жидкости для средней
VeloGO.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
270 грн.

Фляга ONRIDE Gen 600 мл з ковпачком, чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  ASB З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
280 грн.

Фляга ONRIDE Gen 600 мл, з ковпачком, чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  FixBC З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
385 грн.

Фляга Onride Gen 600 мл з ковпачком Чорний (1085-2526116103615)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TI TRAVEL MARKET З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
297 грн.

Динаміка цін на ONRIDE Gen 600