Масляний обігрівач Optimax 11 11 секц 1.32 кВт
Optimax 11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Optimax 11
Ціни на Optimax 11 |
---|---|---|---|---|
Optimax 3 3 секц 0.36 кВт | від 5 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Optimax 4 4 секц 0.48 кВт | від 5 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Optimax 5 5 секц 0.6 кВт | від 5 950 грн. | 2 пропозиції | ||
Optimax 6 6 секц 0.72 кВт | від 6 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Optimax 7 7 секц 0.84 кВт | від 6 750 грн. | 1 пропозиція | ||
Optimax 8 9 секц 0.96 кВт | від 7 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Optimax 9 9 секц 1.08 кВт | від 7 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Optimax 10 10 секц 1.2 кВт | від 7 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Optimax 11 11 секц 1.32 кВт | від 8 350 грн. | 2 пропозиції | ||
Optimax 12 12 секц 1.44 кВт | від 8 750 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →