Душова кабіна Orans SR-1654 120x80 права
Фото 11 |
Orans SR-1654 R 120x80 ліва 120x80 права |
|
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orans 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orans.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orans SR-1654 120x80 права
Усі ціни 8 →Душовий куточок ORANS SR-1654 Silver Right 120х80х200 OR-SR1654SILVERR | 42 000 грн. |
Душевой уголок ORANS SR-1654 Silver Right 120х80х200 | 42 000 грн. |
Душовий куточок ORANS SR-1654 Silver Right 120х80х200 | 42 000 грн. |
Душова кабіна Orans SR-1654-COMBI gold/chrome (R) 120х80х200 | 42 000 грн. |
Душовий куточок ORANS SR-1654 S/G Right 120х80х200 OR-SR1654COMBIR | 42 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Orans SR-1654
Ціни на Orans SR-1654 |
---|---|---|---|---|
Orans SR-1654 120x80 ліва | від 42 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Orans SR-1654 120x80 права | від 42 000 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →