Картридж для води Organic Set Master Osmo
Organic Set Master Osmo |
|
Комплект фільтрів, до складу якого входять три фільтрувальних картриджа для систем попередньої проточною очищення водопровідної води малої та помірної жорсткості в побутових установках зворотного осмосу Organic Master Osmo. Гарантує високу якість попереднього очищення, що подовжує термін служби дорогої осмотичної мембрани. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання в трьохкорпусних установках, розрахованих на застосування змінних фільтруючих елементів розміром 10"х2,5".
Комплект картриджів Organic Set Master Osmo включає в себе два механічних і один сорбційний фільтр. На першому етапі очищення використовується картридж, який виготовлений зі спіненого поліпропілену. Його об'ємно-розвинена структура ефективно затримує будь-які механічні домішки розміром до 5 мкм, у т. ч. продукти корозії сталевих труб, пісок та мул. На другій стадії процесу вода пропускається через картридж контейнерного типу, робочий об'єм якого заповнений гранульованим активованим вугіллям. На третьому етапі застосовується поліпропіленовий фільтр з поліпшеною глибиною очищення (до 1 мкм). В результаті східчастого процесу повністю видаляються суспензії, активний хлор і більшість органічних речовин, включаючи нафтопродукти, гумінові та хлорорганічні сполуки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Organic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Organic.
Купити Organic Set Master Osmo
Усі ціни 7 →Organic Organic Master Osmo MOSMO-SP | 346 грн. |
Комплект картриджей Organic Master Osmo 76576655 | 308 грн. |
Комплект картриджів Master Osmo Organic | 346 грн. |
Комплект трьох картриджів Organic Master Osmo | 345 грн. |
Комплект картриджів Organic Master Osmo для систем зворотного осмосу (4820 | 347 грн. |
Комплект картриджів Organic Master OSMO | 346 грн. |
Organic Master Osmo комплект картриджів | 346 грн. |