Пальник ORGAZ K-630
ORGAZ K-630 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORGAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORGAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORGAZ K-630
Газовая горелка Orgaz Stove K-630 | 361 грн. |
Газовий пальник Orgaz Stove тарілка з п'єзо для газового балона 2,16 кВт ( | 400 грн. |
Газовая горелка Orgaz Stove EPK-630 | 259 грн. |
Горілка газова (Orgaz) Stove K-630 K-630 | 432 грн. |
Горілка газова (Orgaz) Stove EPK-630 EPK-630 | 309 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →