Корм для кішок Orijen Kitten 1.8 kg
Orijen Kitten 1.8 kg 0.34 кг1.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orijen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orijen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orijen Kitten 1.8 kg
Усі ціни 14 →Корм Orijen Kitten сухий з птицею та рибою для кошенят 1.8 кг | 1 800 грн. |
Сухий корм для молодих і дорослих котів всіх порід Orijen Original Cat ( C | 1 768 грн. |
Сухий корм для кошенят всіх порід Orijen KITTEN 1.8 кг (o71886) | 1 769 грн. |
Сухий корм з 6 видами риби для котів всіх порід і всіх стадій життя Orijen | 1 882 грн. |
Сухий корм з м'ясом птиці і риби для кошенят і котів Orijen Original Cat ( | 1 743 грн. |
ще 9 пропозицій
5 основних інгредієнтів:
- курка
- індичка
- лосось
- оселедець
- куряча печінка
Модификації Orijen Kitten
Ціни на Orijen Kitten |
---|---|---|---|---|
Orijen Kitten 340 g | від 340 грн. | 4 пропозиції | ||
Orijen Kitten 1.8 kg | від 1 721 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →