Пульсоксиметр Oromed Oro-Oximeter
Oromed Oro-Oximeter |
Колір | | Тип пристрою | пульсоксиметр | Датчик пульсу | пальцевий сенсор | Форма дисплея | кругла | Дисплей | кольоровий | Підсвічування дисплея | | Можливі вимірювання | частота пульсу | Джерело живлення | батарейка / 2xAAA / | Розміри | 57х31х32 мм | Вага | 50 г | Офіційний сайт | oromed.com.ua | Дата додавання на E-Katalog | липень 2022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oromed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oromed.
Купити Oromed Oro-Oximeter
|
| Oromed Oro-Oximeter WhiteВиробник: Oromed / Колір: белый Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 1 020 грн. | | |
|
| Пульсоксиметр OROMED ORO-OXIMETER BLACKПульсоксиметр OROMED ORO-OXIMETER BLACK:
- назначение - определение сатурации (насыщения кислородом) в организме и частоты сердечных сокращений (пульс)
- использование - профессиональное и личное
- простое управление, что позволяет получить показания всего за несколько секунд,
- карманный размер пульсоксиметра, что позволяет всегда иметь уст... щеройство при себе
Пульсоксиметр OROMED ORO-OXIMETER BLACK Medmag.uaЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 24 міс. Поскаржитись | 999 грн. | | |
|
| Oromed Oro-Oximeter BlackВиробник: Oromed / Колір: черный Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 1 020 грн. | | |
|
| Пульсоксиметр OROMED ORO-OXIMETER WHITEПульсоксиметр OROMED ORO-OXIMETER WHITE:
- назначение - определение сатурации (насыщения кислородом) в организме и частоты сердечных сокращений (пульс)
- использование - профессиональное и личное
- простое управление, что позволяет получить показания всего за несколько секунд,
- карманный размер пульсоксиметра, что позволяет всегда иметь... щеустройство при себе
Пульсоксиметр OROMED ORO-OXIMETER Medmag.uaЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 24 міс. Поскаржитись | 999 грн. | | |
Динаміка цін на Oromed Oro-Oximeter