ДБЖ Orvaldi 850 LED 850 ВА
Orvaldi 850 LED 850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orvaldi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orvaldi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orvaldi 850 LED 850 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Orvaldi 850 LED (1085K) 1085K | 2 864 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП Orvaldi 850 LED (1085K) | 2 860 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Orvaldi 850 LED (1085K) | 2 854 грн. |
Модификації Orvaldi 850 LED
Ціни на Orvaldi 850 LED |
---|---|---|---|---|
Orvaldi 450 LED 450 ВА | від 1 847 грн. | 7 пропозицій | ||
Orvaldi 650 LED 650 ВА | від 2 315 грн. | 3 пропозиції | ||
Orvaldi 850 LED 850 ВА | від 2 854 грн. | 3 пропозиції |