ДБЖ Logicpower LP-UL850VA 850 ВА (0001456)
Фото 5 |
Logicpower LP-UL850VA 850 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Інтерактивний UPS для живлення споживачів потужністю 510 Вт. Може одночасно виконувати функції резервного джерела живлення та побутового стабілізатора напруги (якщо напруга в розетці не виходить за межі 145 – 290 В). Всередині корпусу приладу знаходиться вбудований акумулятор ємністю 8.5 Агод, що забезпечує 10 – 15 хвилин автономної роботи в режимі максимального навантаження. Безперебійник Logicpower LP-UL850VA має дві розетки (типу Schuko) та пару роз'ємів для підключення факсу чи модему.
Прилад оснащений LCD-дисплеєм, який відображає поточні робочі параметри в режимі реального часу, і порт USB, що дозволяє підключати UPS до комп'ютера для моніторингу його роботи (при використанні спеціального програмного забезпечення, що надається виробником). Системи безпеки представлені імпульсним захистом, плавким запобіжником, фільтром перешкод та пристроями для захисту від короткого замикання та перевантажень.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Купити Logicpower LP-UL850VA 850 ВА
Усі ціни 29 →ИБП LogicPower LP UL850VA 2Pro (480Вт) | 2 514 грн. |
ИБП LogiсPower LP UL850VA | 3 232 грн. |
LogicPower LogicPower LP UL850VA 2Pro (480Вт) | 2 514 грн. |
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LP UL850VA 2Pro (480Вт) (LP21949) | 2 514 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower UL850VA LP1456 | 3 232 грн. |
0 1 2 1 |
Безперебійник із зручним дисплеєм, але, на жаль, без можливості замінити батарею. Цілком пристойний прилад для тих, кого лякають перепади напруги в мережі. Дуже зручний дисплей із купою інформації. Тобто можна подивитися рівень заряду батарей, вхідну та вихідну напругу. Заряджання відображається у відсотках. Є модуль захисту від стрибків напруги, що є актуальним, адже бувають перебої зі світлом, іноді від них лампочки перегорають. Працює у повністю автоматичному режимі, не треба нічого вручну налаштовувати, вмикати та вимикати. Досить довго може підживлювати комп'ютер, якщо вимикають світло. Хвилин десять тягне сміливо. Мені цього часу вистачає, щоб закінчити справи, а може навіть зі співрозмовниками попрощатися. Батарея вбудована, тобто замінити її після розрядки неможливо, доведеться міняти весь безперебійник. За всіх переваг зовнішнього вигляду прилад все-таки великий і важкий. Якщо потрібно перенести з кімнати в кімнату, доведеться попотіти. користуюся Logicpower LP-UL850VA місяць і більше |
Підключив до нього телевізор та персональний комп'ютер і тепер почуваюся набагато спокійнішим, оскільки для подібної техніки перепади напруги дуже шкідливі. А те, що вони будуть - як пити дати, ось навіть валюта постійно стрибає, що вже говорити про електричну мережу :)
Вибирав безперебійник за принципом "прийнятну якість за прийнятну ціну". Вважаю вибір цілком вдалим – пристрій влаштовує мене практично за всіма показниками. По-перше, виглядає приємно. Щодо розмірів, то в принципі його можна навіть назвати компактним. З використанням взагалі не виникає труднощів – на задній панелі дві звичайні розетки, куди можна підключати все, що завгодно. Також є вихід під ЮСБ кабель для підключення до комп'ютера для налаштування. Порадувало наявність невеликого дисплея, на якому відображається інформація про роботу (вхідна та вихідна напруга, заряд батареї). Після відключення електрики безперебійник автоматично перемикається на акумуляторну батарею, завдяки чому можна встигнути спокійно коректно вимкнути підключену техніку (це можна робити особливо не поспішаючи). Мені дуже сподобалося це джерело, якихось недоліків поки що не знайшло. Єдине, що не сподобалося – налаштування через комп'ютер. Якщо чесно, то я особливо не вникав, якщо тільки запустив, але відразу розібратися не вдалося. В іншому все влаштовує. |
Дуже корисна річ. Суттєвих недоліків не помітив. Дисплей із корисною інформацією. Миттєво перемикається після збою в електромережі. Досить тривалу годину (більше 10 хв.) забезпечує автономне живлення ПК та монітора. Інформація про вхідну вихідну напругу на дисплеї недостовірна. Трохи дошкуляє клацання реле. користуюся Logicpower LP-UL650VA місяць і більше |
Или как правильно выбрать?
Модификації Logicpower LP-UL850VA
Ціни на Logicpower LP-UL850VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-UL650VA 650 ВА | від 2 300 грн. | 44 пропозиції | ||
Logicpower LP-UL850VA 850 ВА | від 2 388 грн. | 29 пропозицій |