ДБЖ Marsriva MR-UF800L 800 ВА
Marsriva MR-UF800L 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marsriva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marsriva.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marsriva MR-UF800L 800 ВА
Усі ціни 16 →Источник бесперебойного питания для компьютера MR-UF800L800VA Smart Line-I | 2 166 грн. |
ДБЖ Marsriva MR-UF800L | 2 309 грн. |
Marsriva 800VA (MR-UF800L) MR-UF800L | 2 445 грн. |
Marsriva MR-UF800L | 2 445 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Marsriva MR-UF800L 480W LCD (MR-UF800L) | 2 445 грн. |
ще 11 пропозицій