ДБЖ SVC VP-1000-LCD 1000 ВА
Фото 4
SVC VP-1000-LCD 1000 ВА
1000 ВА1250 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Байпас (ввімкнення напряму)автоматичний
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Номінальна вихідна потужність600 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Роз'ємів C13/C14 без резерву1 шт.
Батарея
Загальна ємність батарей9 Агод
Кількість батарей1 шт.
Тип батареїGEL (заповнена гелем)
Час повної зарядки360 хв
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
захист лінії передачі даних
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняUSB type B
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 40 °C
Розміри (ВхШхГ)141x85x305 мм
Вага4.9 кг
Офіційний сайтsvc-power.com.ua
Дата додавання на E-Katalogквітень 2021
Номінальна потужність джерела безперебійного живлення SVC VP-1000-LCD складає 600 Вт (пікова 1000 Вт). Ця модель оснащена одним 12-вольтовим свинцево-кислотним (GEL) акумулятором ємністю 9 Ач, який заряджається за 6 ч. Крім оперативного перемикання живлення від батарей, такий ДБЖ може виконувати функції мережного стабілізатора напруги, що працює в діапазоні від 145 до 290 В. Навантаження, що резервується, підключається до двох виходів EU Type F (євророзетка, Shuko). Ще одна комп'ютерна розетка працює без резерву (байпас). Такий ДБЖ підходить для роботи з будь-якими комп'ютерами, включаючи геймерські системи, робочі станції та домашні сервери. Має повний набір захисту та звукову сигналізацію.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVC.
Купити SVC VP-1000-LCD 1000 ВА
Усі ціни 8 →
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) SVC VP-1000-LCD
TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Джерело безперебійного живлення SVC VP-1000-LCD 1000VA SVC (VP-1000-LCD)
Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Джерело безперебійного живлення SVC VP-1000-LCD 1000VA (VP-1000-LCD)
Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Лінійно-інтерактивне ДБЖ SVC VP-1000-LCD — це надійний захист для вашої електроніки від перепадів напруги, коротких замикань... щета інших проблем з електричною мережею. Висока ефективність, компактний дизайн та зручний інтерфейс роблять цей пристрій ідеальним рішенням для дому та офісу. Завдяки своїй вазі у 4,83 кг та розмірам 305x85x141 мм, його легко вписати в будь-який інтер'єр. Бажаєте купити
Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
SVC VP-1000-LCD — Лінійно-інтерактивне ДБЖ 1000 ВА, 600 Вт, з дисплеєм, 1х12В/9Аг
Потужність1000ВА/600ВтНомінальна вхідна напруга220В +/- 2%Діапазон роботи AVR145-290ВВихідна напруга220В + 2% х 2 виходи Shuk... щеo CEE7 + 1 IEC C13 (Bypass)Форма вихідного сигналуАпроксимована синусоїдаЧастота вихідного сигналу50/60 ГцХарактеристики батареї12В/9Ач/1штЧас заряду6-8 годинЧас перемикання режиму2-6ms typical/10ms maximumДодатковоЗахист від перевантаження та короткого замиканняЗахист від глибокого розрядуАвтовключенняБезшумний режимДовжина кабелю живлення1. 5 мГабарити (мм )305×85×141Вага (кг)4. 83
Comtrade.uaЗ нами 8 років
ще 3 пропозиції
В цілому досить справедливе співвідношення ціни і якості.
Взяв тому що дістали недіючі графіки. Не мав високих сподівань, але дбж приємно здивувало.
Перемикає швидко, навіть монітор не блимає.
Витримує 30 хв і ще залишається 25-30% заряду.
Видає повну інформацію на пк через юсб.
Є невеличкий мінус. Якщо напруга приблизно 200В, авр намагається підтягнути але видає 250В.
Jake52010EVкористуюся SVC VP-1500-LCD кілька місяців
Якби не випадкові перевантаження, була б хороша модель. А так не знаю.
UPD: повернув, буду брати модель із розрахунком на 750W + монітори. Тобто 900W і вище, щоб був запас.
Перемикається швидко, тримає >=20 хв при середньому навантажені 160W (комп'ютер + два монітори)