Цитрулін OstroVit 100% Citrulline 210 g
OstroVit 100% Citrulline 210 g |
|
Однокомпонентна харчова добавка бренду OstroVit - це амінокислота цитрулін у формі малата, яку можна віднести до середнього цінового сегменту. Хоч дане органічна сполука безпосередньо в синтезі білка і не бере, але все одно широко використовується в бодібілдингу і силовому спорті, оскільки підвищує витривалість, покращує кровообіг і сприяє відновленню організму після важких тренувань.
Крім цього дана амінокислота позитивно впливає на еректильну функцію чоловіка. Цитрулін OstroVit 100% Citrulline 210 g пропонується у вигляді порошку: в чистому вигляді без будь-яких додаткових домішок, ароматизаторів або підсолоджувачів. Рекомендується приймати по 3 грами спортивної добавки (половину мірної ложки, яка входить в комплект), змішуючи продукт з водою або іншим напоєм. Використовувати спортпіт варто в дні тренувань за 30 хвилин до їх початку. При дотриманні таких рекомендацій 210-грамової банки повинно вистачити на 70 прийомів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OstroVit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OstroVit.
Купити OstroVit 100% Citrulline 210 g
Усі ціни 51 →Передтренік OstroVit Citrulline Natural 210 г | 559 грн. |
Амінокислота для спорту OstroVit Citrulline 210 g /70 servings | 509 грн. |
Аминокислота для спорта OstroVit Citrulline 210 g /70 servings | 536 грн. |
Аминокислота OstroVit Citrulline, 210 грамм Без вкуса CN1997-1 | 455 грн. |
Амінокислота OstroVit Citrulline 210 г Полуниця (5903246223996) | 559 грн. |