Проєктор Overmax Multipic 3.5
Відео 7Фото 7 |
Універсальний проєктор під егідою доступності для великої аудиторії, обладнаний LED-джерелом світла із заявленим експлуатаційним ресурсом близько 50 тис. годин. В основі моделі лежить LCD-технологія, що забезпечує справжню роздільну здатність картинки формату HD (1280х720 пікселів). В цілому ж проєктор може працювати з файлами в роздільній здатності аж до Full HD. Зображення модель проєктує екрани калібру до 150 дюймів по діагоналі.
Установки відображення зображення виконуються вручну. Якісне зображення Overmax MultiPic 3.5 транслює непоганий звук — акустична підсистема моделі представлена 4-ватним динаміком з сабвуфером. «З коробки» на згадку про пристрій встановлені клієнти сервісів YouTube і KoalaTV. Також модель підтримує віддзеркалення картинки з екрану мобільних гаджетів, використовуючи технології Miracast і AirPlay. Порти підключення проєктора представлені двома HDMI, одним USB, 3.5-міліметровим аудіоджеком на навушники або зовнішню акустику. Для віддаленого керування роботою пристрою використовується комплектний пульт ДК.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Overmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Overmax.
Купити Overmax Multipic 3.5
Проектор Overmax Multipic 3.5 (OV-MULTIPIC 3.5) | 6 606 грн. |
Проектор Overmax Multipic 3.5 (OV-MULTIPIC 3.5) | 6 593 грн. |
Мультимедійний проектор Overmax MultiPic 3.5 | 6 600 грн. |
Мультимедійний проектор Overmax MultiPic 3.5 | 6 590 грн. |
Мультимедийный проектор Overmax MultiPic 3.5 | 6 596 грн. |