Склоочисник Oximo WC4006001
Oximo WC4006001
Довжина пасажирського
400 мм
Кріплення
Push Button (19mm)
Купити Oximo WC4006001
Усі ціни 7 →
OXIMO WC4006001
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Щітка склоочисника OXIMO 600+400 мм (WC4006001) WC4006001
+ 24 балів ITbox, безкаркасний, Довжина 1 - 600 мм, Довжина 2 - 400 мм, Push button 19 мм (середня кнопка), зима, літо, 2 шт
Поскаржитись
безкаркасний, Довжина 1 - 600 мм, Довжина 2 - 400 мм, Push button 19 мм (середня кнопка), зима, літо, 2 шт
Brain.com.uaЗ нами 8 років
Маркетплейс: Rozetka.ua  MTVA З нами 7 років
Щітка склоочисника OXIMO 600+400 мм (WC4006001) (342921)
Маркетплейс: Rozetka.ua  FreeDay З нами 7 років
Щітка склоочисника OXIMO 600+400 мм (WC4006001)
Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років