Овочечистка Oxo 11259100
Фото 3 |
Oxo 11259100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oxo 11259100
Усі ціни 7 →OXO 11259100 | 369 грн. |
Пілер Oxo Fruit & Vegetables 20.5x2.5х11 см чорний помаранчевий (11259100) | 495 грн. |
Овочечистка OXO Fruit & Vegetables помаранчева (11259100) | 340 грн. |
Пілер багатофункціональний ОХО GOOD GRIPS (11259100) | 370 грн. |
Піллер багатофункціональний ОХО GOOD GRIPS, 10 х 5 х 7 см, чорний/помаранч | 371 грн. |
Пілер багатофункціональний ОХО GOOD GRIPS, 10 х 5 х 7 см, чорний/оранжевий | 355 грн. |
Овочерізка OXO Good Grips 10 см (11259100) | 370 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →