Рюкзак Ozuko 9490 10 л
Відео 1Фото 21 |
Ozuko 9490 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozuko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozuko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozuko 9490 10 л
Городской рюкзак-сумка Ozuko 9490S для ноутбука 15,6 дюймов (Черный) 9490 | 1 485 грн. |
Рюкзак Ozuko 9490 (Blue) | 1 049 грн. |
Рюкзак Ozuko 9490 (Grey) | 1 499 грн. |
Рюкзак Ozuko 9490 (Black) | 1 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →