Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Картриджі для води   /   Pallas

Картридж для води Pallas FL-PL300

Фото - Картридж для води Pallas FL-PL300
Pallas FL-PL300
0.79 л/хв1.26 л/хв
Тип картриджа
мембрана
Кількість у наборі
1 шт.
Типорозмір
12"x3"
Температура води
для холодної води
Відсікання забруднень
0.0001 мкм
Швидкість фільтрації
0.79 л/хв
Фільтрація та очищення
пом'якшення (накип)
від важких металів
нітрати
пестициди
нафтопродукти
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pallas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pallas.

Купити Pallas FL-PL300

Pallas Pallas FL-PL300

Мембрана PALLAS 3012-300 выполнена в виде цилиндра, образованного множеством слоев тонкослойного полиамидного материала, намотанного на пластиковый стержень. По всей площади стержня есть отвод для воды. Во время процесса обратного осмоса вода под давлением проходит через мембрану разделяясь на два п
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 937 грн.

Мембранний елемент Pallas 300 GPD (FL-PL300) FL-PL300

Мембранний елемент Pallas 300 GPD (FL-PL300) підібрати та замовити купити від виробника Pallas у каталозі опалювального обладнання Teploradost.com.ua Наші консультанти підберуть Вам вигідні компоненти зверніться до чату на сайті або зателефонуйте (050) 741-51-55. Також, знаходиш мембрани для зворотного осмосу від популярних брендів - тільки у нас.... щеЯкщо залишилися важливі питання за цим товаром Мембранний елемент Pallas 300 GPD (FL-PL300) уточніть необхідну інформацію у нас. Каталог магазину Teploradost реалізовує доставку покупцям у: Київ, Біла Церква, Луцьк та у всі міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
3 982 грн.

Мембрана для зворотного осмосу Pallas FL-PL300

Маркетплейс: Rozetka.ua  FilterLike З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 699 грн.

Мембрана зворотньоосмотична Pallas FL-PL300

Маркетплейс: Rozetka.ua  Filter House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Pallas FL-PL300

Модификації Pallas FL-PL300

Ціни на Pallas FL-PL300
Pallas FL-PL300 від 3 937 грн.4 пропозиції
Pallas FL-PL500 від 4 437 грн.2 пропозиції