Дротовий телефон Panasonic KX-TS2350
Відео 3Фото 2 |
Panasonic KX-TS2350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic KX-TS2350
Усі ціни 91 →Дротовий телефон Panasonic KX-TS2350UAW White | 729 грн. |
PANASONIC KX-TS2350UAS Silver | 729 грн. |
Телефон KX-TS2350 PANASONIC (KX-TS2350UAB) KX-TS2350UAB | 659 грн. |
Телефон KX-TS2350UAS Panasonic | 660 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
14 березня 2021, 02:50
Не работает кнопка на Panasonic KX-TS2350 #
Проводной стационарный телефон Panasonic KX-TS2350.Долго и нормально работал. Перестала прожиматься цифра 7. Открыл,посмотрел.Вроде плата чистая. В открытом виде на месте кнопок пластиковые квадратики из которых торчит резиновая кнопка.Подключал разобранным,нажимал на эту резиновую кнопку,все равно не набирается цифра 7. Есть ли возможность починить и как?
Показано 3 із 21 запитання
ще 15 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дротового телефона Panasonic KX-TS2350:
- Програмована кнопка "флеш" (100 мс)
- Однокнопковий повторний набір
- Регулювання гучності дзвінка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →