Музичний центр Panasonic SC-DM504EG
Відео 1Фото 8 |
Panasonic SC-DM504EG
Тип:музичний центр
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:40 Вт
Імпеданс:8 Ом
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, CD
Габарити системи:127х400х219 мм
Вага:3.9 кг
Всі характеристики
Купити Panasonic SC-DM504EG
Усі ціни 7 →Музичний центр Wieża Panasonic SC-DM504EG 40W FM DAB+ BT USB CD | 15 252 грн. |
Wieża Panasonic SC-DM504EG 40W FM DAB+ BT USB CD | 15 252 грн. |
Минисистема Panasonic SC-DM504EG-W White | 12 549 грн. |
Музичний центр Panasonic SC-DM504EG | 11 573 грн. |
Музичний центр Wieża Panasonic SC-DM504EG 40W FM DAB+ BT USB CD | 12 546 грн. |
Panasonic SC-DM504EG | 17 056 грн. |
Wieża Panasonic SC-DM504EG 40W FM DAB+ BT USB CD | 12 546 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →