Акумулятор для камери Pentax D-Li109
Pentax D-Li109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax D-Li109
Акумулятор Pentax D-Li109 - PowerPlant (DV00DV1283) | 799 грн. |
Акумулятор D-Li109 для PENTAX KR, KR, K-2, K2, K-30, K30, K-50, K50, K-500 | 600 грн. |
Мережевий адаптер D-DC128 (K-AC109) (акб D-Li109) для камер Pentax K-30 K- | 825 грн. |
Акумулятор D-Li109 для PENTAX KR, KR, K-2, K2, K-30, K30, K-50, K50, K-500 | 563 грн. |
Акумулятор D-Li109 для PENTAX K-R, KR, K-2, K2, K-30, K30, K-50, K50, K-50 | 1 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →