Гусятниця Pepper PR-6007 7 л
Відео 1Фото 8 |
Pepper PR-6007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper PR-6007 7 л
Усі ціни 6 →Гусятница Pepper Black Ice 32x21x11 см PR-6007 (110810) 110810 | 2 743 грн. |
Гусятниця Pepper Black Ice 32x21x11 см PR-6007 (110810) 110810 | 3 099 грн. |
Гусятниця Pepper Black Ice 32 см 7 л (PR-6007) Black Ice 32 см 7 л (PR-600 | 3 099 грн. |
Pepper Гусятниця Pepper Black Ice 32x21x11 см PR-6007 (110810) 110810 | 3 099 грн. |
Гусятниця Peper Black Ice 2 в 1 7 л PR-6007 0015056 | 2 877 грн. |
Гусятниця Pepper Black Ice 32x21x11 см PR-6007 (110810) | 4 525 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →