Автоакустика Phantom FS-132
Відео 3 |
Phantom FS-132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Phantom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Phantom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Phantom FS-132
Усі ціни 9 →Phantom FS-132 | 780 грн. |
Автомобільна акустика Phantom FS-132 2-х смугова, коаксіальна, 13 см, круг | 797 грн. |
Phantom Акустика FS-132 | 759 грн. |
Автомобильная акустика Phantom FS-132 | 714 грн. |
Автоакустика Phantom FS-132 | 714 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →