Харчовий контейнер Philips Avent SCF619
Philips Avent SCF619 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Avent SCF619
Усі ціни 7 →Контейнеры для хранения грудного молока Philips Avent 5х180 мл (SCF619/05) | 469 грн. |
PHILIPS Avent SCF619/05 | 469 грн. |
Контейнер для зберігання грудного молока Philips AVENT SCF619/05 | 343 грн. |
Avent Avent Контейнеры для хранения молока 5x180 мл (SCF619/05) SCF619/05 | 429 грн. |
Philips AVENT Контейнер для зберігання грудного молока Philips AVENT SCF61 | 343 грн. |
Контейнери для зберігання грудного молока AVENT (SCF619/05) SCF619/05 | 469 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →