Проєктор Philips NeoPix Ultra 2+ (NPX645/INT)
Фото 4 |
Philips NeoPix Ultra 2+
Лампа:LED, термін служби 30000 год
Роздільна здатність:1920x1080 пікс
Проєкція:від 0.8 м, до 2 м
Коефіцієнт:1.4:1
Підключення:VGA, HDMI 2 шт, Wi-Fi 5
Всі характеристики
Характеристики NeoPix Ultra 2+
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips NeoPix Ultra 2+
Усі ціни 8 →Мультимедійний проектор Philips NeoPix Ultra 2+ NPX645/INT Full HD Wi-Fi B | 5 929 грн. |
Philips NeoPix Ultra 2+ | 21 935 грн. |
Мультимедійний домашній проектор Philips NeoPix Ultra 2+ Full HD Wi-Fi Blu | 9 952 грн. |
Мультимедійний проектор Philips NeoPix Ultra 2+ NPX645/INT Full HD Wi-Fi B | 8 966 грн. |
Мультимедійний проектор Philips NeoPix Ultra 2+ NPX645/INT Full HD LED Wi- | 6 161 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості проєктора Philips NeoPix Ultra 2+:
- У комплектації Android TV Dongle (NeoViu D1).
РекомендуємоПорівняти в таблиці →