Ліхтарик Philips RC320B1
Відео 1Фото 8 |
Philips RC320B1 |
|
Ліхтарик для допоміжного освітлення виробника Philips представляє середній ціновий сегмент і позиціонується як кишенькове рішення для широкого спектру завдань. Він може стати в нагоді в майстерні або в гаражі, при виконанні дрібного домашнього ремонту, для пошуку речей у темряві і т.д. Корпус виготовлений із пластику з прогумованими вставками та доповнений вбудованим магнітом для фіксації на різних металевих поверхнях.
Також є висувний поворотний гак для підвішування. Ліхтарик Philips RC320B1 функціонує на чотирьох світлодіодах, які забезпечують біле холодне світло з максимальним світловим потоком 220 люменів. За автономну роботу (максимум 3.5 години без втрати яскравості) відповідає акумуляторна літій-іонна батарея ємністю 1800 мАгод. До її фішок відноситься не тільки індикація рівня заряду та підживлення від USB-порту (можна підключатися до ноутбука), а й функція Power Bank, тобто можливість заряджання сторонніх гаджетів (наприклад, вашого смартфона). До інших переваг належить вологозахист та удароміцність (відповідність стандарту IK07).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips RC320B1
Усі ціни 8 →Philips Philips LED (RC320B1) | 1 171 грн. |
Фонарь туристический Philips RC320B1 | 1 064 грн. |
Фонарь Philips обзорная LED (RC320B1) RC320B1 | 981 грн. |
Ліхтар Philips RC320B1 | 966 грн. |
Philips смотровая LED (RC320B1) RC320B1 | 966 грн. |