Насадка для зубної щітки Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052
Фото 7 |
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052 2 шт4 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052
Усі ціни 46 →Насадки для зубних щіток Philips HX9052/17 | 959 грн. |
Насадка для зубної електричної щітки Philips HX9052/17 | 1 099 грн. |
PHILIPS HX9052/17 | 1 099 грн. |
PHILIPS HX9052/33 | 1 190 грн. |
Насадка для зубної електрощітки Philips HX9052 / 33 | 1 095 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052
Ціни на Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052 |
---|---|---|---|---|
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052 | від 775 грн. | 49 пропозицій | ||
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 | від 959 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →