Ручний відпарювач Philips Steam&Go GC 365 (GC365/80)
Фото 10 |
Philips Steam&Go GC 365 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Steam&Go GC 365
Усі ціни 9 →Відпарювач Philips SteamGo GC365/80 | 3 600 грн. |
Відпарювач Philips Steam&Go GC365/80 | 3 715 грн. |
Philips Steam&Go GC365/80 | 3 850 грн. |
Відпарювач Philips Steam&Go GC365/80 | 3 390 грн. |
Philips Steam&Go GC365/80 116708 | 3 408 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →