Блендер Philips Viva Collection HR2621/90 чорний
Відео 5Фото 4 |
Philips Viva Collection HR2621/90 |
|
Ручний занурювальний блендер підвищеної потужності для інтенсивного побутового використання. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019-го року, здатний забезпечити максимально швидке і якісне подрібнення, збивання та змішування різних рідких і твердих продуктів. Стане надійним домашнім помічником, який дозволяє приготувати шийки, смузі і супи-пюре. Може бездоганно якісно змішувати інгредієнти для традиційних/авторських соусів і заправок (в т.
ч. для приготування натурального майонезу). Забезпечить миттєве змішування коктейлів, здатний швидко збити найніжніший омлет. Подрібнить прикорм і допоможе забезпечити малюка різноманітним дитячим харчуванням. Занурювальний блендер Philips Viva Collection HR 2621 підтримує плавне регулювання швидкості SpeedTouch і інтенсивний турборежим. Комплектується літровим подрібнювачем Philips XL і віничком для збивання.
Потужний електродвигун (800 Вт) працює у зв'язці з гострими ножами швидко подрібнить свіже і відварне м'ясо, компоненти паштету, будь-які овочі і фрукти, горіхи і трави. Блендер оснащений додатковою сталевий насадкою-ніжкою ProMix з захистом від розбризкування і може працювати з гарячими продуктами (до температури кипіння). Ергономічний корпус зручно лягає в долоню будь-якого розміру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Viva Collection HR2621/90 чорний
Усі ціни 51 →Philips Philips HR2621/90 | 3 499 грн. |
Блендер Philips HR2621/90 | 2 899 грн. |
Philips Viva Collection Ручний блендер ProMix HR2621/90 | 2 899 грн. |
Блендер ручной Philips HR 2621/90 31030459 | 2 933 грн. |
Блендер Philips HR2621/90 | 2 590 грн. |
Зручний занурювальний блендерок, само собою якісний. Залізна ніжка, неважкий Дорогувато Ольга Олечка: користуюся Philips Viva Collection HR2621/90 кілька місяців |
Для своєї ціни якісний Потужний, зручно-розташовані кнопки, є чаша для великих об'ємів, регулювання швидкості Не помітили Артёмыч: користуюся Philips Viva Collection HR2621/90 більше року |
- Довжина мережевого шнура – 120 см