Автосабвуфер Phoenix Gold SXT12D2
Phoenix Gold SXT12D2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Phoenix Gold SXT12D2
Phoenix Сабвуферний динамік Phoenix Gold SXt12D2 | 6 400 грн. |
Автосабвуфер Phoenix Gold SXt 12d2 | 6 400 грн. |
Сабвуфер Phoenix Gold SXt12D2 | 6 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →