Табурет Pinguin Stool
Pinguin Stool |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Stool
Стілець Pinguin Jack Stool Green (1033-PNG 639.Green) | 741 грн. |
Стілець Pinguin Climber Stool (1033-PNG 640.Petrol) | 819 грн. |
Стілець Pinguin Climber Stool Синій | 819 грн. |
Розкладний стілець Pinguin Jack Stool Зелений | 741 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →