Рюкзак Piquadro Modus CA3214MO
Фото 4 |
Piquadro Modus CA3214MO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Piquadro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Piquadro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Piquadro Modus CA3214MO
Рюкзак с отдел. для ноутбука Piquadro MODUS/Black CA3214MON | 21 794 грн. |
Міський рюкзак Piquadro MODUS Black 17л (CA3214MON) 73517 | 21 794 грн. |
Рюкзак Piquadro Modus (MO) CA3214MON | 21 794 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →