Мотошина Pirelli Diablo Scooter 90/90 -14 46P
Товар застарів 2 187 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 90; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 14; Індекс швидкості: P; |
Pirelli Diablo Scooter 90/90 -14 46P 90/90 B 14 " 46 P 100/80 B 16 " 100/90 B 14 " 50 P 57 P 110/70 B 16 " 52 P 110/70 B 16 " 52 S 110/90 B 12 " 64 P 110/90 B 13 " 110/90 R 13 " 56 P 56 P 120/70 B 12 " 51 P 120/70 B 12 " 51 S 120/70 B 13 " 53 P 120/70 B 14 " 120/70 B 15 " 55 S 56 S 120/70 R 12 " 58 P 120/70 R 14 " 55 H 120/70 R 15 " 120/70 R 15 " 56 H 56 S 120/70 R 16 " 57 H 120/80 B 14 " 58 S 120/80 B 16 " 120/80 R 14 " 60 P 58 S 130/70 B 12 " 62 P 130/70 B 13 " 63 P 130/70 B 16 " 61 S 130/70 R 13 " 63 P 130/70 R 16 " 61 S 130/80 B 16 " 64 P 140/60 B 13 " 63 P 140/60 B 14 " 64 P 140/70 B 12 " 140/70 B 13 " 65 P 61 P 140/70 B 14 " 68 S 140/70 B 16 " 140/70 R 14 " 65 P 68 S 150/70 B 13 " 64 S 150/70 B 14 " 66 S 150/70 R 13 " 64 S 160/60 B 15 " 67 H 160/60 R 14 " 65 H 160/60 R 15 " 67 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pirelli Diablo Scooter 90/90 -14 46P
Ціни на Pirelli Diablo Scooter 90/90 -14 46P |
---|---|---|---|---|
Pirelli Diablo Scooter 100/90 -14 57P | від 1 515 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo Scooter 110/90 R13 56P | від 3 791 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Diablo Scooter 120/70 -15 56S | від 1 945 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Diablo Scooter 120/70 R12 58P | від 2 990 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo Scooter 120/70 R15 56S | від 5 185 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo Scooter 120/80 R14 58S | від 3 401 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo Scooter 140/70 -13 61P | від 1 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo Scooter 140/70 -14 68S | від 4 415 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Diablo Scooter 140/70 R14 68S | від 3 955 грн. | 2 пропозиції |