Мотошина Pirelli MT 60 120/90 -17 64S
Відео 15 |
Pirelli MT 60 120/90 -17 64S 90/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 54 S 90/90 R 19 " 52 P 90/90 R 21 " 54 H 90/90 R 21 " 54 S 100/90 B 19 " 57 H 100/90 R 19 " 57 H 110/70 R 17 " 54 H 110/80 R 18 " 58 H 110/90 B 17 " 60 P 110/90 R 17 " 60 P 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 18 " 59 W 120/90 B 17 " 64 S 120/90 R 17 " 64 S 130/80 B 17 " 65 H 130/80 R 17 " 65 H 140/80 B 17 " 69 H 140/80 R 17 " 69 H 150/80 R 16 " 77 H 160/60 R 17 " 69 H 180/55 R 17 " 73 H 180/55 R 17 " 73 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli MT 60 120/90 -17 64S
Pirelli MT 60 120/90-17 64S (4018432163) | 5 900 грн. |
Покришка PIRELLI MT60 120/90-17 64S TT (2688165) | 5 520 грн. |
Pirelli MT 60 120/90-17 64S REAR (3033344686) | 4 970 грн. |
Покришка Pirelli MT60 120/90-17 64S TT (2814397) | 6 770 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli MT 60 120/90 -17 64S
Ціни на Pirelli MT 60 120/90 -17 64S |
---|---|---|---|---|
Pirelli MT 60 90/90 -21 54H | від 6 965 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 90/90 -21 54S | від 7 485 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli MT 60 90/90 R19 52P | від 4 374 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 90/90 R21 54H | від 6 268 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 90/90 R21 54S | від 7 229 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 100/90 -19 57H | від 6 420 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 100/90 R19 57H | від 6 124 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 110/70 R17 54H | від 7 295 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli MT 60 110/80 R18 58H | від 6 648 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 110/90 -17 60P | від 5 065 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli MT 60 110/90 R17 60P | від 4 380 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli MT 60 120/70 R17 58W | від 5 053 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli MT 60 120/70 R18 59W | від 7 514 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli MT 60 120/90 -17 64S | від 4 970 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 120/90 R17 64S | від 5 461 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 130/80 -17 65H | від 8 525 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli MT 60 130/80 R17 65H | від 7 205 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 140/80 -17 69H | від 10 020 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli MT 60 140/80 R17 69H | від 8 184 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 150/80 R16 77H | від 6 723 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli MT 60 160/60 R17 69H | від 6 679 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 180/55 R17 73H | від 9 053 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 60 180/55 R17 73W | від 5 756 грн. | 1 пропозиція |