Мотошина Pirelli MT 43 Pro Trial 4 R18 64P
Pirelli MT 43 Pro Trial 4 R18 64P 2.75 B 21 " 45 P 4 R 18 " 64 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli MT 43 Pro Trial 4 R18 64P
Шини Pirelli MT 43 Pro Trial 4 R18 64P | 5 625 грн. |
Pirelli MT43 PRO TRIAL 4.00 R18 64P 1414500 | 5 163 грн. |
Pirelli MT43 PRO TRIAL 4.00 R18 64P | 5 470 грн. |
Модификації Pirelli MT 43 Pro Trial 4 R18 64P
Ціни на Pirelli MT 43 Pro Trial 4 R18 64P |
---|---|---|---|---|
Pirelli MT 43 Pro Trial 2.75 -21 45P | від 4 100 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli MT 43 Pro Trial 4 R18 64P | від 5 163 грн. | 3 пропозиції |