Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Pirelli

Мотошина Pirelli Scorpion Trail II 160/60 R17 69W

Фото - Мотошина Pirelli Scorpion Trail II 160/60 R17 69W
Відео 9
Pirelli Scorpion Trail II 160/60 R17 69W
Призначення
спортивна
Рекомендована вісь
задня (Rear)
Сезон
літня
Ширина
160 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
69
Індекс швидкості
W
Тип покришки
безкамерна (TL)
Конструкція
R
Дата додавання на E-Katalog
червень 2017

Високопродуктивна гума для ендуро-мотоциклів з агресивним малюнком протектора, який формується численними дренажними канавками характерної V-подібної форми. Розташування канавок під гострими кутами відносно вектора обертання колеса забезпечує посилення зчіпних властивостей гуми та дарує відмінну курсову стійкість при русі на високих швидкостях. Разом з тим ці канавки виконують важливу функцію очищення контактної плями від надлишків водних мас, дозволяючи уникнути ефекту аквапланування.

Протектор Pirelli Scorpion Trail II 160/60 R17 69W виготовляється з двох типів компаунду з різною еластичністю, що необхідно для підтримання стабільності вищезгаданої курсової стійкості та відзивного поводження шини в поворотах. Профіль плями контакту при зіткненні шини з дорожнім полотном максимально близький до прямокутного — таким чином запобігається його нерівномірний знос. Модель характеризується високою продуктивністю на будь-якому покритті, довговічністю і надійністю.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Pirelli Scorpion Trail II 160/60 R17 69W

Pirelli Scorpion Trail 2 160/60 R17 69W R 2527200

Pirelli Scorpion Trail 2 160/60 R17 69W R
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
7 995 грн.

Pirelli Scorpion Trail II (160/60R17 69W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
8 959 грн.

Літні шини Pirelli Scorpion Trail 2 160/60 ZR17 69W

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 338 грн.

Літня шина Pirelli Scorpion Trail 2 160/60 R17 69W Rear

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 729 грн.

Динаміка цін на Pirelli Scorpion Trail II 160/60 R17 69W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди