Мотошина Pirelli MT 21 RallyCross 130/90 R17 68P
Фото 3 |
Pirelli MT 21 RallyCross 130/90 R17 68P 80/90 B 21 " 48 P 90/90 B 21 " 54 R 110/80 B 18 " 58 P 110/80 R 18 " 58 P 120/80 B 18 " 62 R 120/80 R 18 " 62 R 120/90 B 17 " 64 R 120/90 B 18 " 65 R 120/90 R 17 " 64 R 120/90 R 18 " 65 R 130/90 B 17 " 68 P 130/90 B 18 " 69 R 130/90 R 17 " 68 P 130/90 R 18 " 69 R 140/80 B 18 " 70 R 140/80 R 18 " 69 H 140/80 R 18 " 70 R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pirelli MT 21 RallyCross 130/90 R17 68P
Ціни на Pirelli MT 21 RallyCross 130/90 R17 68P |
---|---|---|---|---|
Pirelli MT 21 RallyCross 80/90 -21 48P | від 4 025 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 90/90 -21 54R | від 3 598 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 110/80 -18 58P | від 4 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 110/80 R18 58P | від 3 759 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 120/80 -18 62R | від 4 793 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 120/80 R18 62R | від 4 991 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 120/90 -17 64R | від 4 710 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 120/90 -18 65R | від 5 305 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 120/90 R17 64R | від 5 189 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 120/90 R18 65R | від 5 644 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 130/90 -17 68P | від 6 380 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 130/90 -18 69R | від 5 420 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 130/90 R17 68P | від 5 248 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 130/90 R18 69R | від 5 448 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 140/80 -18 70R | від 6 725 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 140/80 R18 69H | від 5 161 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli MT 21 RallyCross 140/80 R18 70R | від 5 060 грн. | 4 пропозиції |