Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Літня шина Pirelli Scorpion 255/50 R19 103T

Фото - Шини Pirelli Scorpion 255/50 R19 103T
Відео 23Фото 7
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion 255/50 R19 103T
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
103
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
A
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
69 дБ
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.

Купити Pirelli Scorpion 255/50 R19 103T

Усі ціни 24 →

Pirelli Scorpion 255/50 R19 103T (+) AO

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 442 грн.

Шина Pirelli Scorpion 255/50 R19 103T AO (+)

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 036 грн.

Pirelli Scorpion (255/50R19 103T)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 131 грн.

Летние шины Pirelli Scorpion 255/50 R19 103T AO (+) Elect FR

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 415 грн.

Pirelli Scorpion 255/50 R19 103T АТ

Бренд - Pirelli;Тип авто - Позашляховик;Сезон - Літні;Профіль - 50;Індекс швидкості - T;Ширина - 255;Діаметр - 19;Індекс нава... щентаження - 103;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 368 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на Pirelli Scorpion 255/50 R19 103T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди