Сумка для ноутбука PortCase KCB-50 15.6 "
Фото 9 |
PortCase KCB-50 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PortCase 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PortCase.
Купити PortCase KCB-50 15.6 "
Усі ціни 80 →Сумка для ноутбуков PortCase 15.6" Blue (KCB-51) | 600 грн. |
Сумка для ноутбука PortCase 15.6 "Blue (KCB-51) | 605 грн. |
Сумка для ноутбука PORTcase KCB-51 Blue | 475 грн. |
Сумка для ноутбука PORTCase 16" Blue (KCB-51) KCB-51 | 560 грн. |
Сумка для ноутбука PORTcase KCB-53 15.6" Beige | 560 грн. |
Невеликі розміри моделі і нанесений на неї яскравий принт у вигляді квіткового стебла з завитками і метеликами недвозначно натякають про те, що сумка від фірми PortCase призначена для представниць прекрасної статі.
Захист
Орієнтація на дівчат також простежується в колірних гамах сумки: чорний з синім малюнком, небесно-блакитний або яскраво-рожевий стилі здатні задовольнити смаки практично будь-якої жінки. До того ж матеріал моделі перешкоджає проникненню вологи всередину, так що техніка буде захищена не лише від можливих механічних пошкоджень, але й від дощу.
Зручність
Носити сумку на плечі менш зручно, ніж в руках. Через невеликих габаритів модель не відрізняється місткістю, тим не менш для необхідних аксесуарів (зарядки і маніпулятора) місце знайдеться завжди. А в додаткові дві кишені на лицьовій стороні і кишеню-файлер ззаду можна помістити документи або компакт-диски.
Позитивні відгуки
По дизайну модель навряд чи підійде чоловікам, а от дівчата залишаються нею задоволені, що підтверджується численними позитивними відгуками про продукт. Сумку можна придбати в якості подарунка — володарка ноутбука з діагоналлю екрану до 16" безсумнівно буде йому рада.