Зарядка для акумуляторної батарейки Power Plant BM-001 (DV00DV2914)
Фото 4 |
Power Plant BM-001 |
|
Можливість заряджання різних типів акумуляторів (для різних гаджетів).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Plant BM-001
Усі ціни 14 →Універсальне Зарядний пристрій PowerPlant для FOTO-VIDEO техніки BM-001 " | 700 грн. |
Универсальное Зарядное устройство PowerPlant для FOTO-VIDEO техники BM-001 | 700 грн. |
Универсальное с/у PowerPlant для всех типов аккумуляторов+2 AA/BM-001 DV00 | 638 грн. |
Зарядний пристрій для фото PowerPlant універсальне для всіх типів акумулят | 699 грн. |
PowerPlant Универсальное з/у для для FOTO-VIDEO техники BM-001 - DV00DV291 | 719 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →