Відеокарта PowerColor Radeon RX 7800 XT Red Devil (RX 7800 XT 16G-E/OC)
Відео 2Фото 11 |
PowerColor Radeon RX 7800 XT Red Devil |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Купити PowerColor Radeon RX 7800 XT Red Devil
Усі ціни 27 →Відеокарта AMD Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 Red Devil PowerColor (RX 7800 | 23 799 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 7800 XT 16GB Red Devil (RX 7800 XT 16G-E/O | 24 980 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 7800 XT 16GB Red Devil (RX 7800 XT 16G-E/O | 24 610 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 Red Devil PowerColor (RX 7800 | 24 678 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 Red Devil PowerColor (RX 7800 | 23 656 грн. |
Остання інновація від Radeon RX 6700 XT
Наприкінці осені 2023 року, перервавши тривале мовчання, AMD/Radeon випустила серію відеокарт нового покоління на базі архітектури RDNA 3, метою яких було зайняти лідируючі позиції на ринку в протистоянні з NVIDIA у висококласному сегменті. Серед представлених моделей особливу увагу привернула Radeon RX 7800 XT із середнього класу, що виділяється своїм привабливим балансом між ціною та обчислювальними можливостями. Цей графічний процесор можна розглядати як прямого наступника Radeon RX 6700 XT 2021, розробленого для суперництва з GeForce 4070.
Фокус на підвищенні продуктивності та системі охолодження
Radeon RX 7800 XT, подібно до старшої моделі RX 7900 XT, пропонує чіплетну структуру, але з чотирма кристалами MCD замість шести, і 48 МБ кеш-пам'яті Infinity Cache проти 64 ГБ. Проте, завдяки архітектурним удосконаленням, ці зміни не вплинули на загальну продуктивність пристрою. Radeon RX 7800 XT від PowerColor, версія Red Devil, оснащена вдосконаленою системою охолодження з трьома вентиляторами, двома 8-контактними роз'ємами для додаткового живлення та подвійним BIOS для вибору робочих частот. Цей продукт є характерним прикладом серії Red Devil, розроблений для забезпечення ефективного охолодження та високих можливостей розгону.
16 ГБ GDDR6 відеопам'яті
У більшості ігрових бенчмарків на налаштуваннях «2K+ультра», Radeon RX 7800 XT демонструє кращу продуктивність у порівнянні з GeForce RTX 4070 і, у ряді випадків, можна порівняти з більш висококласною GeForce RTX 4070 Ti. Однак слабким місцем залишається продуктивність при включеному рейтрейсингу. На відміну від відеокарт серії GeForce 4000, PowerColor Radeon RX 7800 XT не підтримує створення кадрів. Натомість Radeon пропонує безкоштовний аналог DLSS, FSR, який поки що обмежується функціями штучного масштабування та згладжування. Але RX 7800 XT виділяється наявністю 16 ГБ відеопам'яті проти 10 ГБ і шириною шини 256 біт проти 192 біт. Як показала практика, нещодавні ігрові новинки, такі як Resident Evil 4 і Hogwarts Legacy, чутливі до об'єму відеопам'яті, і вже найближчим часом 12 ГБ мають стати стандартом для ігор у роздільній здатності 2K.