Відеокарта PowerColor Radeon RX 550 Red Dragon LP (AXRX 550 4GBD5-HLE)
Фото 6 |
PowerColor Radeon RX 550 Red Dragon LP |
|
Проста, компактна та максимально доступна відеокарта, представлена на ринку у 2022 році. Насамперед варто звернути увагу на те, що це швидше за перевипуск бюджетної відеокарти зразка 2017 року (саме тоді і була представлена Radeon RX 550), тому назвати її новинкою складно. Загалом відеокарта цього типу розрахована на комплектацію робочих та офісних комп'ютерів з центральними процесорами без виділеного графічного ядра.
Це низькопрофільна відеокарта з довжиною друкованої плати 181 мм, завдяки чому вона може стати чудовим вибором для найбільш компактних корпусів. Апаратна частина відеокарти PowerColor Radeon RX 550 Red Dragon LP оснащена 14-нм графічним процесором Polaris 12 із 512 потоковими процесорами. Підсистема пам'яті представлена 4 ГБ GDDR5 із шиною 128 біт. Система охолодження має один активний вентилятор. Набір портів сформований з двох роз'ємів – DVI-D та HDMI, при цьому підтримується можливість створення двомоніторних конфігурацій. Також рекомендована потужність БЖ у комп'ютері складає лише 250 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Купити PowerColor Radeon RX 550 Red Dragon LP
Усі ціни 29 →Відеокарта AMD Radeon RX 550 4GB GDDR5 Red Dragon LP PowerColor (AXRX 550 | 3 909 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 550 4GB Red Dragon (AXRX 550 4GBD5-HLE) | 4 613 грн. |
Відеокарта Radeon Rx 550 4Gb PowerColor (AXRX 550 4GBD5-HLE) | 4 122 грн. |
Видеокарта Radeon Rx 550 4Gb PowerColor (AXRX 550 4GBD5-HLE) | 4 083 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 550 4GB Red Dragon (AXRX 550 4GBD5-HLE) Ra | 4 056 грн. |