Відеокарта PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil (AXRX 6700XT 12GBD6-3DHE/OC)
Відео 2Фото 6 |
PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil |
|
Оверклокерська модель продуктивної ігрової відеокарти середнього класу 2021 року із заводським розгоном, ефективною 2.5-слотовою системою охолодження і стильним підсвічуванням. Здатна забезпечити стабільно високу частоту зміни кадрів в будь-яких популярних ігрових проєктах 2015-2021 року в FullHD / WQHD-дозволі при високих / максимальних налаштуваннях графіки. Апаратною основою цієї моделі є графічний процесор AMD Navi 22 (7 нм, мікроархітектура AMD RDNA 2).
Працює в зв'язці з вражаючим масивом швидкодіючої графічної пам'яті 12 Гб GDDR6 (шина 192-біт), що дозволяє використовувати найбільш реалістичні і деталізовані текстури максимального роздільної здатності. Завдяки продуктивному GPU c апаратною підтримкою API DirectX12 Ultimate, OpenGL 4.6 і Vulkan, відеокарта PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil може впевнено конкурувати з Nvidia GeForce GTX 3060 Ti, а фірмова технологія масштабування AMD FidelityFX Super Resolution (аналог Nvidia DLSS) в ряді ігор дає можливість підвищити дозвіл до UltraHD/4K без істотного падіння продуктивності. Працює з швидкодіючим системним інтерфейсом PCI-E Gen4 x16, сумісна з будь-якими актуальними моделями офісних/геймерських моніторів і VR-гарнітур.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Купити PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil
PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil 12GB (AXRX 6700XT 12GBD6-3DHE/OC) | 38 999 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil 12GB (AXRX 6700XT 12GBD6 | 43 890 грн. |
Видеокарта PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil 12GB (AXRX 6700XT 12GBD6 | 42 141 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil 12GB (AXRX 6700XT 12GBD6 | 41 483 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil 12GB (AXRX 6700XT 12GBD6 | 45 053 грн. |
Гарна відеокарта, температури нормальні але я кулер трохи шумнуваті так що я зафіксував їх на 30% і забув! Вигляд, дуже класний бекплейт відеокарти, продуктивність за ціну теж така класна, не за 38 тис. а за 14 тис. грн :) Недоліком є те що вона дуже велика та не кожен корпус влізе, 32 см і товстої Денис Денисенко: користуюся PowerColor Radeon RX 6700 XT Red Devil кілька місяців |