Ваги Prime Technics PSK 501 M
Prime Technics PSK 501 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PSK 501 M
Усі ціни 48 →Ваги кухонні електронні Prime Technics Psk 501 M | 706 грн. |
Ваги кухонні Prime Technics Psk 501 M | 409 грн. |
Весы кухонные PRIME Technics PSK 501 M (PSK501M) PSK501M | 435 грн. |
Ваги кухонні PRIME Technics PSK 501 M (PSK501M) PSK501M | 429 грн. |
Prime Technics PRIME Technics PSK-503-S | 429 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →