Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Prime Technics
Пилосос

Prime Technics PVC 4054 Active Pro

Фото - Пилосос Prime Technics PVC 4054 Active Pro
Фото 8
Prime Technics PVC 4054 Active Pro
2024 рікHEPA
Колір
Типзвичайний
Прибираннясуха
Пилозбірникмішок
Характеристики
Споживана потужність890 Вт
Об'єм пилозбірника4 л
Регулювання потужностіна корпусі
Індикатор заповнення пилозбірника
Фільтр тонкого очищенняEPA 10
Насадки в комплекті
Функції насадоккомбінована (підлога/килим)
турбощітка
для м'яких меблів
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Рівень шуму75 дБ
Тип трубителескопічна
Відсік для насадок
Змотування мережевого шнураавтоматичне
Довжина кабелю6 м
Габарити (ВхШхГ)43.8х24.9х30.9 см
Вага5.75 кг
Офіційний сайтprime-technics.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime Technics 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime Technics.

Купити Prime Technics PVC 4054 Active Pro

Усі ціни 18 →

Пилосос з мішком Prime Technics PVC 4054 Active Pro

Tendo.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
3 817 грн.

Пилосос PRIME TECHNICS PVC 4054 Active Pro

Виробник - PRIME TECHNICS;Тип пилососу - для сухого прибирання;Живлення - мережа;Потужність - від 500 до 1000 Вт;Тип пилозбір... щеника - мішок;Регулювання потужності - на корпусі;HEPA фільтрація - НЕРА 10;Рівень шуму - 60-80 дБ;Колір - білий;Максимальна потужність - 890;Країна виготовлення - Китай;Вага - 5,75;Вага в упаковці - 7,1;Габарити (В х Ш х Г) - 249х309х438;Габарити в упаковці (В х Ш х Г) - 525х315х315;Довжина шнура - 6;Додатково - Система фільтрації: Циклон, Радіус збирання: 7,5 м;Ємність пилозбірника - 4;Насадки - Універсальна насадка, Паркетна щітка, Насадка 2-в-1 (щілинна насадка + насадка для оббивки), Насадка для сухого прибирання м'яких меблів;Регулятор потужності - На корпусі;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 095 грн.

Пилесос prime Technics pvc 4054 Active Pro

Висока сила всмоктування забезпечить ефективне збирання в будинку. Екомотор із високими показниками енергоефективності заощ... щеадить кошти та збереже природу. Зручний у використанні та надійний у щоденній роботі. - Тип пилососа З мішком - Об'єм пилозбірника 4 л - Рівень шуму 75 дБ - Тип прибирання Сухе - Довжина шнура 6 м - Потужність 890 Вт
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
3 793 грн.

Порохотяг PRIME PVC 4054 Active Pro

Автозмотування кабеля: Нема; Вага: 5,75; Вага в упаковці: 7,1; Тип фільтра: HEPA 10 (мийний); Габарити (ВхШхГ): 24.9 х 43.8 х... ще30.9 см; Габарити упаковки (ВхШхГ): 52.5 х 31.5 х 31.5 см; Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника; Довжина шнура: 6; Індикатор заповнення пилозбіоника: Є; Колір виробу: Білий з жовтим; Комплектація: Пилосос Насадки Інструкція з експлуатації Гарантійний талон; Об'єм
Orbita.te.uaЗ нами 4 роки
(Тернопіль)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 396 грн.

Пилосос з мішком Prime Technics PVC 4054 Active Pro

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
3 348 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Prime Technics PVC 4054 Active Pro

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна