Душовий піддон Primera Basic BAS2010
Фото 5 |
Primera Basic BAS2010 90x90 см100x100 см |
|
Сифон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Basic BAS2010
Піддон для душової кабіни PRIMERA BASIC 100x100x16см напівкруглий акрилови | 6 669 грн. |
Душовий піддон 100 х 100 см Primera Basic, (з ніжками, без сифону) BAS2010 | 6 539 грн. |
Душовий піддон PRIMERA Basic 100х100 BAS2010 | 6 669 грн. |
Модификації Primera Basic BAS2010
Ціни на Primera Basic BAS2010 |
---|---|---|---|---|
Primera Basic BAS2090 | від 5 409 грн. | 3 пропозиції | ||
Primera Basic BAS2010 | від 6 539 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →